Ya arkadaşlar şu insanoğlu bazen o kadar anlamsız ki. Geldiğim günden beri tanıdığım bir kız var. Kendisi Türk ırkına mensup. İngilizcesi filan de gayet iyi, yani yabancılarla anlaşabiliyor ve üst kurlarda. Neyse bu kızın da yanlış hatırlamıyorsam 6 yıllık bir ilişkisi var. Dün yada ondan önceki gün bu kızın sevgilisiyle ayrıldıklarını öğrendim. Kendi ağzından duyduğum kadarıyla da, beraberliklerinde ilk defa ayrılıyorlarmış. Şahsen bu bir başarıdır. 6 yıllık bir ilişkin var ve hiç ayrılmıyorsun. Haa olması gereken bu mu derseniz kesinlikle bu derim. Ortada bir problem varsa bile, o problemi çözmeye çalışmak doğru olandır.

Her neyse, bunlar ayrılmışlar. Neden ayrıldıklarını filan bilmiyorum, o kadar samimi değilim. Bu gece Türk-İtalyan gecesi yaptık. Gayet güzel ve eğlenceli bir gece oldu. Bu bahsettiğim kız gayet güzel oynadı. Hani ” ulan oynaması mı batıyor, hayvan herif ” diyebilirsiniz. Ama gidip bir İtalyana sürtünüyorsa gözüme batar, fakat bir şey söylemem. Her neyse, sonra international partiye gidince bir baktım onlarda gelmiş. Kendileri bizden sonra mekana girdiler. Bir ara pistin ortasında dans ederken, gözüm yanda dans edenlere takıldı. Bir baktım, bizim kız ve o İtalyan. Bizimkinin eli İtalyanın poposunda, İtalyanın ki de onun. T-shirtünü sıyırmış, göbeği açık bir şekilde dans ediyor. Bana kalırsa istediğini yapabilir fakat; iki gün önce; 6 yıl boyunca hiç ayrılmadık ve ondan önce seviyorum diyen kızın böyle davranması garip. 6 yıl arkadaş. Cidden fazla bir süre. Ve bir iki güne ne olacağınız belli değil. Ben bile sevdiğim birinden ayrılınca hemen sahalara dönemiyorum, bu ne hız. Bittiyse bile bir 40’ı çıksın. Bu kadar acelenin ne anlamı var.

Bu yazımdan da Türk kızları şöyle böyle diye anlamayın. Bunun erkeği de aynı kızı da. Var böyle türler, başka ırklarda da var. Tek düşündüren; sevgiliniz var bir ara ayrılıyorsunuz ve böyle şeyler yaşıyor. Bu kadar hızlı, ister eski kafa deyin, isterseniz başka bir şey umurumda değil. Bana ters.

Sonuç;

  • Günümüzde ilişkilere güvenilmez oldu
  • Ayrılırsanız bile bir 40’ı çıksın arkadaşlar

You May Also Like