Hi guys ! Hayatım boyunca, beklenmedik bir anda beklenmedik bir paketle karşılaşıp mutlu olmadığım anı hatırlamıyorum. Eminim sizlerde benim gibisinizdir. Bilmediğiniz bir anda, kuryecinin getirdiği paket sizleri mutlu edecektir. Şahsen ben son 2 yıldır, iş yıldönümlerinde müşterilerime özel çikolatalar yolluyorum. En sık yolladığım pakette tabi ki; çikolata. İlk başlarda bu uygulama için çiceksepeti çikolatalarını kullanıyordum. Beklediğim etkiyi yarattı mı ? Evet çicekepetinin çikolataları da yarattı fakat beni tatmin etmedi. Sonra çikolatasepeti’ne biraz göz attım, baya ürünleri var. Sizlerde çikolatasepetinden sipariş geçebilirsiniz, şahsen ben buradan yaptığım siparişlerde bir aksaklık yaşamadım. Gelelim son dönemlerde hangi çikolatayı tercih ediyorum ? İlk başlarda godiva çikolatayı tercih ediyordum. Sebebi ise kendi tükettiğim şeyleri, müşterilere sunmaktı. Adını sanını bilmediğim çikolataları, müşterilere yollamıyordum. Godiva çikolatayı da sevdiğim için, tercihimi godiva’dan yana kullanıyordum. Sonra ne olduysa oldu ve Godiva çikolatadan soğudum. Yani bana mı öyle geliyor sevgili okurlar bilmiyorum ama Godiva eski Godiva değil.

Godiva çikolatadan sonra yeni arayışlara giriştim ve Vakko çikolatayla karşılaştım. Vakko çikolatayla karşılaşmam ise tamamen şans eseri oldu. Hiç aklıma gelmeyen bu ürün, Suadiye Vakko mağazasında alışveriş yaparken, arkadaşıma dert yanıyordum. Önerebileceği bir çikolata markası var mı yok mu, müşterilere yollamam gerekiyor, artık godiva’dan sipariş vermek istemiyorum filan diye söyleniyordum. Bunu duyan satış danışmanı arkadaş, Vakko çikolatalarına şans vermemi söyledi. Bir iki çikolata denememe de izin verdiler. Böylelikle bende yeni çikolatacımı bulmuş oldum. Öncelikle Vakko çikolatanın kutulaması oldukça başarılı olduğunu belirteyim. Benim favori çikolatam ise; kesinlikle lokum olan. Zaten çifte kavrulmuş lokuma oldum olası hastayımdır. Hani oturur bir paketi yiyebilecek bir potansiyelim mevcut. Vakko çikolatanın da lokum’u, çifte kavrulmuş Türk lokum içeriyor. Üzeri çikolata kaplanmış bir şaheser. ( canım çekti ). Fiyat olarak ise; çiceksepetine vereceğiniz siparişten biraz daha fazla olduğunu itiraf etmem gerek. Godiva ile ise, kafa kafaya giderler, hatta Vakko çikolata genel anlamda daha hesaplıdır. Bütçenize göre bir çikolata bulacağınızdan ise şüphem yok.

Benim favorim lokum olsa da, kız arkadaşım özellikle hurmalı çikolatayı seviyor. Gerçi onun için çikolata olsun gerisi boş ama olsun 🙂 Fiyat olarak lokuma göre daha pahalı olsada, hayatınızda bir kere denemenizi öneririm.

Her neyse olurda sizde bir gün benim gibi müşterilere çikolata yollama için adres ararsanız, Vakko çikolata aklınızın bir ucunda olsun. Umarım bozmazlar.

You May Also Like