Hi guys ! Bugün Toni&Guy’ı topa tutmaya niyetliyim. Daha öncede İngiltere’de bu markanın şampuanını ve saç maskesini kullandığımı söylemiştim. İngiltere’nin suyu ve havası sebebiyle Toni&Guy Yıpranmış Saçlar için olan modelini almıştım. İlk bir iki hafta etkisi güzelken birden bire saçlarımı dökmeye başlamıştı ve şampuan ile maskeyi kullanmaya son vermiştim. Geçtiğimiz aylarda, belki İngiltere’nin havasından öyle olmuştur, markanın bir suçu yoktur diye kendi kendimi kandırdım. Bildiğiniz Toni&Guy hakkında polyannacılık yaptım. Toni&Guy ise beni yine şaşırtmadı, valla adamlara helal olsun. İlk iki hafta harika bir parlaklık sonra birden saçları feci derece de dökmek. Adamlar yıpranmış saçlar için sloganını belki de ben yanlış anladım. Yıpranmış saçlar için bu şampuanı kullanın, kökten dökelim mantığıyla çalışıyor olabilirler. Eğer öyleyse kendilerinden özür dilerim. Hepimizin saç tipleri, özellikleri, stres durumları filan farklıdır. Saç dökülmesine etken bir çok sebep olabilir fakat bu Toni&Guy bana iyi gelmedi. Sizlerde bu şampuanı deneyip, sonuç alamadıysanız hatta ve hatta durumunuz daha kötüye gitmişse biraz daha para ekleyerek Loreal’in profesyonel ürünlerini tercih edebilirsiniz. Valla elimde ki şampuan bitince ( bu Toni&Guy değil ), ya Loreal’in yada Wella’nın ürünlerine geri döneceğim. En son kullandığımda sorun yaşamamış ve  saçlarım iyiye gitmişti. Size de tavsiye ederim sevgili arkadaşlar.

İşin tuhafı, internette ürün yorumlarına baktığım zaman herkes Toni&Guy‘ı övmüş. Sadece bayan kullanıcılar değil, erkeklerde ürünlerini kullanmışlar ve övmüşler. Yok işte hacimlendi, saçlarım parladı falan filen diye. Sanırım bu İngiliz markasıyla kimyası tutmayan bir tek ben varım. Adamların tek bir konu da hakkını yemem; İngiltere’de ki kuaförleri gerçekten parasının hakkını veriyor. Kesim olsun, müşteriyle ilgi olsun her konu da sınıfı geçiyorlar. Fakat ürünleri bana yaramadı arkadaş. Türkiye’deki şubelerine filan hiç gitmedim. Onun için burada ki Toni&Guy kuaförleriyle, İngiltere’yi kıyaslayamayacağım.

Ben yine de Toni&Guy kullanacağım, Toni&Guy ürünleri nerede satılır ? diye bir sorunuz var ise artık migrosta bile bu markanın ürünlerini bulabiliyorsunuz sevgili arkadaşlar. Belki, Toni&Guy saç spreylerini filan migroslarda bulamazsınız. Onlar için de Toni&Guy kuaförleri, hepsiburada veya gratis gibi mağazalardan temin edebilirsiniz.

You May Also Like