Aranızda Snoopy’i hatırlayan var mı ? Orta yaşlarda olan veya o basamaklara yaklaşanlar hatırlayacaktır bu köpeği. Sahibi Charlie Brown‘dan daha zeki bir arkadaştı kendisi. Valla Snoopy dendiği zaman benim aklıma kulübesinin üstüne çıkıp yatması geliyor. Yaş ilerledikçe kendisine daha da çok özenmeye başladım. Sırtüstü yat ve havayı izle, sonra da sız. Ne güzel… Kendisin hayatımıza girişi ise 1965 yıllarını buluyor. Bu eski dostumuzu christmas bahanesiyle Vans ayaklarımıza taşımış.

Klasik christmas ağacı, hediye paketi, kar, Snoopy ve Charlie Brown. Her ne kadar ayakkabının dışı kışlık olsa da kullanıldığı materyal kışlık değil. Onun için kış aylarında özellikle de christmasta giymek ne kadar mantıklı olur bilemem fakat dışı sizi tam christmas havasına sokuyor. Snoopy seven biriyseniz ayakkabılarınızın arasına ekleyebilirsiniz. Gerçi bu ürünün Türkiye pazarına gireceğini pek sanmıyorum.

Ürünün Amerika satış fiyatı 65 dolar olarak belirlenmiş. Koleksiyon yerine tek ürün çıkarmışlar. Bana kalırsa Snoopy’nin hoodieleri de iş yapardı. Vans bunu bir düşünsün 🙂

Ürünü Amerikan kaynaklı sitelerden satın alabilirsiniz fakat bir kaç siteye göz attığımda kısa sürede sold out olduğunu gördüm. Elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz.

You May Also Like