Ohio’dan erkekler için gol haberi var. Bu gol haberini artık nasıl kullanırsınız, partnerinize durumu nasıl izah edersiniz yada eder misiniz orasını bilemeyeceğim. Şimdi erken geliyorsanız, belki de partnerinizin biraz sorumluluk alması gerekiyordur. Sonuçta her şeyi erkekten beklememek lazım. Ne demişler ne kadar ekmek o kadar köfte. Journal of Sexual Medicine ‘de yer alan araştırmaya göre, erkeklerin erken boşalmasının en büyük etkenlerinden ikisini sıralamışlar. Biri; boşalma kontrolünde yetersizlik diğeri ise aşırı hızlı bir şekilde uyarılmakmış.

Konu aşırı hızlı bir şekilde uyarılmak olunca ister istemez Türk erkeği ve cinsel hayatlarında çekilen çile gözümün önüne geliyor. Seksin bu kadar zor ve meşakkatli olmaması gerekiyor. Ayda yılda bir bunu gerçekleştiren bir erkek, gayet normal bir şekilde heyecanına yenik düşüyor.

Sıra Kadınlarda Sıra Kadınlarda kum saati

Neyse efendim, bu konuyu bir kenara bırakacak olursak, bu sorunu ortadan kaldırmak için ön sevişmenin önemini bir kez daha anlıyoruz. Evet çoğumuz bunu sevmiyoruz ki ben bunu hiç bir zaman anlamıyorum. Bence en eğlenceli zamanlar ön sevişme faslı oluyor ama renkler ve zevkler diyerek devam ediyorum. Peki uzun süreli bir ön sevişme size ne kazandırıyor ? Cevap çok basit, süre uzadıkça kendinizi o kadar dengeleyebilirsiniz. Aklınızda ” eee iyi de ne kadar ön sevişmeye ayıracağız ? ” diye saçma bir soru olmasın lütfen. Sonuçta yatakta kronometre başlatmıyoruz. İdeal süreyi partnerinizin verdiği reaksiyonlardan kestirebilirsiniz. Bizler şimdilik konumuza dönelim; evet efendim, partnerimize esas düşen kısım, ipleri biraz eline alması olacak. Cinsel birleşmeyi yavaşlatmaya yönelik hareketler yaparsa veya kontrolün onda olduğu pozisyonlarda erkeği yönetirse, erkeğin erken boşalmasını engellenebilirmiş. Kısacası zaman kazandırabilirmiş.

Sevgiliniz veya partneriniz olurda sizi bu konuda eleştirirse sizde Ohio’da yapılan bu araştırmayı ona sunun. Ayrıca 20 dakika civarında yapacağınız bir ön sevişmecinsellik aktivitesi 200 kalori civarı yakmanızı da sağlar. Yani ne kadar uzun birliktelik o kadar iyi demesekte, orta karar bir süre, her bakımdan size iyi gelecektir.

You May Also Like