Malum yılbaşına pek bir şey kalmadı. Ufaktan bir hediye ve planlama telaşı baş göstermeye başladı. Yok daha var kardeşim, ne hediyesi ne planı diyorsanız size saygı duymakla beraber 31 Aralık tarihinde son durumu, değerlendirme olarak alma teklifinde bulunuyorum. Hediye olayını bir kenara bırakıyorum ve bodoslama planlama hakkında konuşmak istiyorum, aslında konu bu bile değil ama olsun. Bir sevgiliniz varsa, dışarıda kutlama yada kısa bir kaçamak düşünüyorsanız kesinlikle bakmaya hatta rezervasyon yapmaya başlayın. İsmini vermek istemediğim, butik ve güzel bir otelde geçtiğimiz hafta yer varken bu hafta hiç yer kalmamış. Yer varkende 1 günlük konaklama ücreti 900 küsür liraydı. Yani bu fiyatlarda bile peynir ekmek gibi kapışıldığını belirtmek istiyorum. Neyse efendim artık gerçek konumuza gelecek olursak, bende neler alınabilir diye bakarken; kendimi Topshop’un sitesinde buluverdim. Türkiye’de ki Topman’den değil ama İngiltere’de ki Topman’den bir kaç kez alışveriş yapmışlığım mevcut. Özellikle aksesuarları oldukça güzeldi. Her neyse bu sefer mevzu karşı cins olduğu için erkek tarafını bir kenara bıraktım.

Sevgiliye Hediye Paketi topshop
Kadınlar için birebir bir paket

Ve çok şeker bir hediye ile karşılaştım. Burada ki şeker ” betimleme ” filan değil, gerçek şekerden bahsediyorum. M&M, Rainbow, Nestle, Reese’s ve daha fazla şekerlemenin/çikolatanın ufak bir paketini yapmışlar. Fiyat olarak 15 Pound olarak belirlenmiş. Daha önceden de söylediğim gibi 1 pound  = 1 TL olarak değerlendirmeniz gerekiyor. Aksi takdirde psikolojiniz bozulabilir, heleki şu sıralar pound’un alıp başını gittiği günlerde bu daha da muhtemel.

Karşı cinsi bu ufak sürpriz bir yılbaşı için kesmese de günlük hayatta verilebilecek bir şey olarak değerlendirilebilir. Ne bileyim, evinden almaya giderken yada buluşmada böyle ufak süprizler yapabilirsiniz. Mesela ben en son kız arkadaşıma sevdiği bir çikolatanın kutusunu verdiğimde oldukça mutlu olmuştu. Her neyse Topshop Türkiye‘de bu paketin satılacağını hiç sanmıyorum ama bunun benzerini çok kolay bir şekilde sizlerde yapabilirsiniz. Anlık mutluluk için aklınızda bulunsun. Sevgiliye hediye yanında promosyon olabilir.

You May Also Like