Hi guys ! Yine bir supplement tecrübeleriyle sizlerleyim. Geçtiğimiz Cumartesi Aqua Florya Alışveriş merkezinde gezinirken gözüme, eczanenin vitrini takıldı. Bir sürü supplemente yer vermişlerdi, biliyorsunuz yeni nesil eczanelerde ne ararsanız var. Şöyle vitrine bakarken, bir çok markanın supplementi kullandığımı fark ettim. Şu sıralar denemek istediğim Olimp Redweiler’i 2 antrenmandır tecrübe etmiş bulunuyorum. Sizler için 20 ampül bulunan Olimp Redweiler’ı ara ara yazmaya karar verdim. Bunda ki en büyük sebep ise, internette ki yorumlar oldu. Yorumların çoğu, supplement satıcı sitelerde ki yorumlar. Olumsuz yorumlar o kadar az ki şaşırırsınız. Aksine düz duvara tırmanan mı dersiniz, 3 saat antrenman yaptım hala da yaparım diyen mi bir sürü abartı yorum mevcut. İnsan bu yorumları okuyunca, hadi canım sende demekten kendini alamıyor. Yine de pazarlama taktiği filanse de, helal olsun diyorum.

Olimp Redweiler shot adından da anlaşılacağı üzere, likit bir ürün. Öyle tozla mozla uğraşmıyorsunuz. Daha önceleri L-carnitine kullanmışsanız benzer bir tüple size geliyor. Bir tüp 60 ml ve tüpün yarısını kullanmanız öneriyor. Şuan 2 antrenman ( 1 tüp kullanmış ) yapmış biri olarak bende kesinlikle doz aşımını önermiyorum. Ürünün güzel yanı şu; Weider Amino Liquid Mega Forte ürününü kullanan arkadaşlar bilir. Bu ürünün de ampülünü ikiye bölerdiniz. Yatmadan önce filan alınırdı, içinde ki maddeler GH seviyesini arttırsın diye. Fakat hiç bir ölçü aracı yoktu, göz kararı yarıya bölerdiniz. Olimp Redweiler Shot‘ta ise böyle bir durum yok. Adamlar kapağa plastik ölçek yapmış. Gerçi bu ölçek 20 ml olduğundan, 2 kere dolduruyorsunuz fakat bu bile ince bir ayrıntı. Olimp Redweiler Shot, kutuyu açar açmaz bir artı puanını buradan aldı.

Ürünün içerik kısmına bakacak olursak, komplike bir ürün olduğu söylenemez.

  • Beta Alanine 3000 mg
  • Taurin 1000 mg
  • Tirozin 125 mg
  • Kafein 290 mg
  • Kırmızı Biber Ekstresi 4 mg

Gördüğünüz üzere, oldukça basit bir içeriğe sahip. Bu 5 etken maddenin 3 ünü kendiniz bile temin edebilirsiniz. Diğer ikisi için bir araştırma yapmam lazım, bu sebepten net konuşmuyorum. Olimp Redweiler Shot bize bu içerik ile şunu gösteriyor; saçma sapan şişirme maddeler koyulacağına, basit ve etkili içerik yeterli oluyorda artıyor.

Tat takıntısı olanlar için kötü bir haberim var. Sadece bir tat seçeneği mevcut o da, portakal. İlk içtiğinizde aldığınız tat bence portakal olmuyor. Greyfurt tadı gibi ekşi bir tat geliyor ama sonra yumuşuyor. Zaman ile alışacağınıza garanti verebilirim. Zaten likit ürünlerde şuana kadar, öyle ahım şahım bir tada rastlamadım.

Şimdi gelelim Olimp Redweiler Shot tecrübelerime; ürün 2 antrenman için başarılı olduğunu söyleyebilirim. Fakat burada ki en büyük ayrıntının, ilerleyen zamanlarda belli olacağını unutmamak lazım. 195 TL’lik fiyatının karşılığını şuan veriyor. Fakat yarım doz ile, ne kadar aynı performansı verecek hep beraber göreceğiz. Servis sayısı olarakta bakılınca 40 servis çıkması, tercih edilebilir kılıyor.

Olimp Redweiler Shot Tecrübelerim 1. Antrenman

Sabah uyanır uyanmaz, spor salonunun yolunu tuttum. Ölçüm yapacağım için hiç bir şey yemedim ve içmedim. Ölçüm sonrasında Olimp Redweiler Shot‘ın 30 ml’lik servisini içtim. İlk içişte tadı kötü geldiğini bir kez daha belirteyim. Spora başladıktan 10 dakika içerisinde vücudumda karıncalanmalar başladı. Bunun en büyük sebebi ise 3000 mg’lik Beta alanine bulunması. Bildiğiniz üzere zaman geçtikçe, vücutta ki karıncalanma azalması gerekiyor. Fakat bu karıncalanma azalacağına arttı. Öyle bir an oldu ki, alnımı kaşımamak için kendimi zor tuttum. Uykulu olan gözlerimi açtı. İçimden; oğlum yorumlar galiba doğru diye geçirdim. Gerçekten ilk idman için, yorulduğum söylenemez. Oldukça başarılı izlenimini uyandırdı. İlk izlenimim oldukça başarılı. İkinci gün off günüm olduğu için spora gitmedim. Sadece cardio çalışması gerçekleştirdim. Uzun süre sonra kas ağrısı hissettim.

Olimp Redweiler Shot Tecrübelerim 2. Antrenman

İlk antrenmandan kalan Olimp redweiler shot ürünün ikinci yarısını içtim. Tad biraz daha iyi geldi ama hala ekşi hissediyorum. Karıncalanma hissini yine hissettirdi fakat bu sefer ilk antrenman gibi uzun süreli değildi. Yine de yorgunluk namına bir şey hissetmedim. Ürün oldukça başarılı gidiyor. Bu yorulmama hissi aslında gerçek olmadığından, sakatlanmaya yol açabilir. Fazla gaza gelinmemesi gerektiğini düşünüyorum. Fiyatının hakkını verdiğini söyleyebilirim. Antrenmanın ertesi gün, yine kas ağrıları hissediyorum. Creatine, glutamine, protein, bcaa kullanmama rağmen bu kas ağrılarını hissetmeyeli baya olmuştu ki antrenmanlarım hep yoğun geçer. Bakalım ilerleyen idmanlar da böyle devam edecek mi hep beraber göreceğiz.

Ürünü yine de yarım olarak kullanın. Açılan tüpü 48 saat içerisinde tüketin diyorlar, buna pek önem vermeyin. Uygun saklama koşulları altında bozulmuyor.

You May Also Like