Hi guys ! Arada bir anime tavsiyesi filan paylaştığım oluyordu. Bugünde karşınızda bir anime ile karşı karşıyayım. Bugün ki anime tavsiyem aslında bir tavsiye değil. Daha çok; ” ne izledim lan ben ? ” animesi. En son ne zaman anime izlediğimi hatırlamıyorum. Maalesef işlerin yoğunluğu, öncelikler filan derken anime izlemeye ara vermiştim. Son iki haftadır ise, tekrardan animelere yoğunlaşmayı istiyordum fakat nereden başlayacağımı bilemiyordum. Konusuna bile bakmadan, ana sayfada önerilen Miru Tights animesine giriş yaptım. 12 bölüm ve 1 OVA’dan oluşuyor. Fakat alıştığım animelerden oldukça farklı olduğunu söyleyebilirim. İlk bölüm sadece 4 dakika. Öyle ki Miru Tights’ın fragmanını filan mi izledim acaba diye kendime sordum. Sonra bir kaç farklı siteden daha kontrol ettiğimde gerçekten, ilk bölümün 4 dakika olduğunu gördüm.

Üstüne üstlük animenin ilk 15 saniyesi de jenerik ile geçiyor. Miru Tights animesi tamamen pantyhose fantezisine ev sahipliği yapıyor. Zaten afallamamın sebebi de bu oldu. Tamam daha önce izlediğim animelerde de; absürtlüğe alışığımda Miru Tights bu konu da çığır açmış.

Anime boyunca gözünüze, siyah külotlu çorapları sokuyorlar. Miru Tights animesinin bölümlerini kısaca özet geçmek gerekirse;

1. Bölüm; ıslanan çoraplar

2. Bölüm; Cosplayli çoraplar. ( Tavşan, hemşire ve schoolgirl )

3. Bölüm; Başrolde ki üç arkadaşında kaçan külotlu çorapları

4.Bölüm; İlk üç bölüme göre bence en tuhafıda buydu. Ren chan denilen kızımız ( ki diğer bölümlerde de var ), okul sonrası bir cafede garson olarak çalışıyor. Bu bölümde sadece yaptığı servisleri ve temizliği görüyoruz. Tabi ki yine odak noktamız Ren chan’ın külotlu çorabı.

Miru Tights animesinin diğer bölümlerini izleyemedim. Blogumda yer verme sebebim ise; bunu yapan zihniyeti tamamen merak etmem. Eğer külotlu çoraplara ve animelere merakınız varsa, kesinlikle kaçırmamanız gereken bir yapım.

4 bölümde anladığım kadarıyla; bir konu ve amaç filan beklemeyin. Final bölümünde sanırım; ülkede ki külotlu çorap fabrikaları filan kapanıyordur. Başka türlü bir final hayal edemiyorum çünkü ortada bir konu yok. Yine de saçma sapan şeylerle vakit geçirmek istiyorsanız, dediğim gibi Miru Tights animesi tam size göre. Adamlar bunu 12 bölüm çekmiş, üstüne üstlük bir tanede OVA yayınlamışlar. Valla helal olsun demekten kendimi alamıyorum.

You May Also Like