Bayanların malum dönemlerinde çikolata ve türevlerine olan duyarlılığını artık sağır sultan bile biliyor. McDonalds ise bence son zamanların en güzel atılımını yaparak yeni bir hamburger ortaya çıkardı. Bu hamburger alıştığımız et veya tavuk ürünlerinden farklı, çünkü içerisinde sadece Nutella bulunuyor. Facebook üzerinden yaptıkları duyuru üzerine, tam tamına 61 bin beğenme 74 bin yorum 93 bin paylaşım yapıldı. Maalesef şuan için sadece İtalya’da satışa çıkacak/çıkan bu ürün ( İtalya’da olmadığımdan satışta olup olmadığını bilemiyorum ) ilerleyen zamanlarda dünyanın dört bir yanına yayılacağını düşünüyorum.

mcdonalds  McDonalds Nutella İşbirliği mcdonalds

Belki İtalya’nın pilot bölge olarak seçildiğini de düşünebiliriz. Firma alışık olduğumuz Big Mac kutularının bu ürün için modifiye edilen versiyonunda servis ediyor. Gerçi konunun başında bayanlar için dediysem de, McDonalds’ın kahvaltı menülerine de güzel bir alternatif olabilir. Sabah sabah sıcak Nutella’lı ekmeğe ben bile hayır demem. Şahsen burada benim için en önemli ayrıntı, ekmeğin nasıl olacağı. Görselde gözüken ekmek türevi bana Donut çeşitlerinde kullanılan versiyonları hatırlattı.

Neyse öncelikle bu ürün ülkemize gelsin ( gelir mi bilemiyorum ), ondan sonra dener eleştirilerimizi yaparız. Yine de bana kalırsa oldukça mantıklı bir atılım olmuş.

You May Also Like