Para kazanmanın kolay yolları… Zaman zaman karşınıza böyle başlıklar bir yerden çıkmıştır. Siz Arif’in Manchester’a attığı golü ararken, kendinizi ” kolay para kazanma yolları ” diye saçma sapan bir video da görürsünüz. İşin kötü tarafı bu videolara yada makalelere nasıl geldiğinizi bilmemenizdir. Genelde de bu yazılar pek bir şey de katmaz. Benimde karşıma arada sırada çıkıyor, en son karşıma çıktığında ise bir ayrıntı dikkatimi çekti. Öngörebileceğiniz gibi maddeler halinde sıralama yapılmış; işte ” x işini yapabilirsiniz, y’yi yurtdışından alıp satabilirsiniz ” gibi gibi. Bir madde de Sperm veya yumurta donörü olun yazmışlar. Parantez içerisinde de yurtdışında diye ibare koymuşlar. Nedenini bilememekle beraber, bir gülümsedim ve aklıma Friends dizisinde ki Joey’in sperm bağışlama macerası geldi.

Sağolsunlar bu para kazanma yöntemi yurtdışında olsa da, üşenmemişler ve kriterleri bizlerle paylaşmışlar. Şimdi arkadaşlar yolunuz yurtdışına düşer ve ben bu işi yaparım diyorsanız bayanlar 5000 dolar ile 8000 dolar arasında para kazanıyorlarmış. Bu cümleyi okuyan erkekler; ” vaay anasını iyiymiş, eee erkekler ? ” sorusunu sorduklarına adım kadar eminim. Erkekler ise 50 – 100 dolar arasında bir para aldığını söylebiliriz. Ahmet bu 50-100 doları duyunca bir kaydı. Nerede 5000-8000 dolar nerede 50-100 dolar. Neyse akmasa bile damlatır moduna girecek birazdan 😀

Bu bağışı yapabilmeniz için minimum 18 maksimum 40 yaşında olmanız gerekiyor. Sigara tüketmemeniz ve ortalama değerlere sahip olmanız aranan kriterlerden sadece bir kaçı. İşin güzel tarafı 1.70-1.75 boyu ideal olarak görüyorlarmış, yani bizim Türk erkekleri bu konuda şanslı diyebiliriz.

Bazı merkezler üniversite, lise diploması gibi kriterlerde arıyorlarmış. Artık sperm ve yumurtanızın ücreti niteliklerinize göre artıyor. Eğer bir doktoranız varsa fiyat bir 300 dolar daha artıyor filan. Neyse efendim erkekler için konuşmak gerekirse sperm bağışı yapmadan 3 gün önceden cinsel aktiviteleri kesmeniz lazım. Yapar mısınız yapmaz mısınız bilemem ama bu bilgi de aklınızda bulunsun. Ahmet şuan şunu hesaplıyor; 3 gün önceden kesmek gerekiyorsa, 1 ay 30 günden ayda 10 kere bağışta bulunurum. Ee bu da minimum 500 dolar eder. Eee iyi para ya, moduna giriyor.

 

You May Also Like