İnsanın parası olsa da giyinmeyi bilemiyebiliyor. Bunun en güzel örnekleri ise sadece ” marka ” giyinmeyi sizlere örnek gösterebilirim. Paranız varsa marka giyinebilirsiniz, bu sizi stil sahibi değil damgası yedirtmez fakat ülkemizde özellikle hayvan gibi logo veya marka adının yer alan ürünler tercih ediliyor. Mesela o premium bir fiyatı olmayan Calvin Klein‘in ayakkabılarını buna örnek gösterebilirim. Bu ayakkabılar bir dönem feci popülerdi CK CK CK sadece bu var ayakkabının üzerinde. Bir bakıma LV’i de buna örnek gösterebilirim fakat o premium bir kısma girdiğinden pek bir şey demeyeceğim. Yada Armani’de bu konuda iyi bir örnek. Üzerinde hayvan gibi Armani yazan veyahut sembolleri olan t-shirtleri tercih edenleri best of’a sokabiliriz. Güzel kardeşim eğer gerçekten orjinal alıyorsan bu ürünleri sana bir tavsiyede bulunayım; daha güzelleri o mağazada var. Hani model olarak adam gibi güzel modeller içeride seni beklerken sen gidiyorsun reklam panosu olanı beğeniyorsun. Haa amacın param var bana bakınsa, yazık yani gerek yok. Her neyse giyim konusunda kadınlar bana kalırsa çok şanslı.

Argo tabirde kız olsam diye bir söz var ya, kız olsam Türkiye’de Yargıcı’dan giyinirim arkadaş. Valla bir erkek olarak bu kadar hoşuma giden bir başka marka yok diyebilirim. Ürettikleri her şey çok güzel kombinasyonlara uygun. Hayır zaten giyinmeyi bilmiyorsan, git orada hazır olan bir kombini al çok şık olursun. Şu markanın erkek reyonu olsa içerisinden çıkmam.

Bildiğiniz reklam yazısı gibi oldu ama bir erkek olarak gerçekten çok hoşuma gidiyor. Tamam belki çok ucuz bir mağaza değil ama gidip saçma sapan şeylere para vereceğinize girin burayı deneyin bayan arkadaşlar.

You May Also Like