Hi guys ! Çoğumuz para kazanmak için, başkalarının şirketlerinde çalışıyoruz. Yılda alacağımız zam ve primlerle hayatımızı idame ettirmeye çalışıyoruz. Kendi işimizi kurmayı düşündüğümüzde ise; kendimize dayattığımız bazı etkenlerle durup kalıyoruz. Bunlara isterseniz; iyi bir fikir isterseniz de sermaye diyin. Yada şu çok meşhur; güvenli limandan ayrılma mevzusu. Şahsen bitiyorum şu güvenli liman olayına. Bir kaç aileden zengin, aile şirketinin başına geçmiş kişi gidip sizi güvenli limanınızda kalmakla suçluyor ya, bu bana çok büyük haz kazandırıyor. Evet, dünyada hepimiz eşit değiliz, bu sadece ekonomik durum olarakta değil ama gidip birinin aile şirketinin başına geçipte; o şirkete büyük değerler kazandırmadan kendini girişimci olarak göstermesi gibi güzel bir şeyde yok. Neyse efendim; bunları eleştirmeyi bir kenara bırakıp, bana göre insanların zaaflarını paraya çevirmiş gerçek bir girişimciden bahsetmedeceğim. Ona ben; fetişistler için bir girişimci diyorum. Neyse lafı fazla uzatmayayım ve benim deyimimle fetişistler için bir girişimciyi sizlere sunayım.

Roxy Sykes ismi size bir şeyi ifade ediyor mu, bir düşünün bakalım. Kendisi Londra’da yaşayan 33 yaşında bir hanım kızımız. Öyle sıfırdan bir şey filan icat etmeden ayda 10.400 dolar civarında bir para kazanıyor. Sattığı ürünler oldukça saçma gelebilir fakat 4 yıldır müşterileri katlanarak artıyor. Günlük hayatta kullandığımız klasik, hiç bir özelliği olmayan çoraplarını ayak fetişistlerine satıyor. Evet, alıyor bir çorabı iyice kirletiyor ve onları satıyor. Çorapları 26 dolardan, kullandığı ayakkabıları da 260 dolar civarında satışa sunuyor.

Ben kendisinin veya ürünlerinin resimlerini blogumda koymak istemiyorum. İsterseniz sosyal medyadan ismini aratabilirsiniz. Düşünsenize bir paket 3’lü çorapı 1-2 dolara alıp, tanesini 26 dolara satmak. Kullandığınız ayakkabıları, aldığınız fiyattan daha fazlaya satmak mükemmel bir şey değil mi ? Tabi şimdi bunları okudunuz diye gaza gelip bu işe girmeyin yada girin. Bakarsınız sizde fetişistlere satabilirsiniz. Yani kısaca demem odur ki; kadın gitmiş milletin zaafından yararlanmış. Yasadışı da bir iş yapmıyor, işte ben böyle insanları seviyorum. O konunun başında atıp tuttuğum kişilerden daha fazla saygı duyuyorum böyle insanlara 🙂

PS: Fetişistler için bir girişimci olsanız bile aklınızı kullanın. Kimsenin aklına gelmeyen şey Roxy Sykes’in aklına gelmiş ve fetişistler için bir girişimci olmuş. Normal kazandığı paranın yanında güzel bir ek gelirde sağlamış. Bana kalırsa bu girişimcilik çorapla başlayıp ayakkabıya doğru yol almıştır. Yani fetişistler için bir girişimci olurken, kendini yenilemeyi de ihmal etmemiş. Helal olsun sana Roxy !

You May Also Like