Hi Guys ! Size Corona desem aklınıza ilk ne gelir ? Benim lime limon ve Fast and the Furious geliyor. Bazılarımız için maalesef Corona aynı Miller gibi kız birası olarak adlandırılıyor. Böyle adlandıranlar lütfen extra içmeye devam etsinler, onlara extra patlar. Şahsen ben böyle tiplerden nefret ediyorum. Herkesin damak tadı ayrı olmasına rağmen, diğer kişileri hor görmek aşırı saçma. Hayır kardeşim adam birada Corona içer gider viski de sert bir şey tüketir falan filan. Neyse bu uyuzları bir kenara bırakarak; Corona’dan değişiklik haberini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Şimdi Corona’dan değişiklik olayı aslında ufak gibi gözükse de oldukça güzel bir hamle. Six pack olarak adlandırılan versiyonları bilirsiniz. 6’lı paket halinde satışa sunulur. O fiziğinizde ki six packlere’de bu arkadaşlar baya düşmanlardır. Corona yaptığı değişiklik ile bu six packlerin şeklini değiştirmiş. Yani artık o kağıt versiyonları filan göremeyecekmişiz. Tamamen organik ve doğada çözülen bir sistem getirmişler.

Corona'dan Değişiklik corona
İşte bu görselde ki arkadaşlarla karşılaşacağız.

Peki Corona’dan değişiklik doğaya nasıl bir yarar sağlayacak ? Tabi ki ağaç kesimini ve doğaya dönüşüm olayını hızlandıracak. Özel liflerden üretilen bu yeni stil, doğaya daha çabuk karışacakmış. Şimdilik ülkemizde satışa sunulmadığını belirteyim ama yolunuz Amerika’ya filan düşerse bu şekilde six packler ile karşılaşabilirsiniz.

Bakalım Corona’dan değişiklik bira firmalarını nasıl etkileyecek. Acaba bu değişiklik diğer firmaları da teşvik edecek mi yoksa Corona’da mı sınırlı kalacak hep beraber göreceğiz. Umarım bu değişiklik beklenen etkiyi yaratır ve diğer firmalarda bu yola baş koyar 🙂

Birde şu fiyatları ucuzlasa iyi olacak.

Corona'dan Değişiklik corona 1

You May Also Like