Herkese merhaba !

Bugün karşınıza; J.W Anderson’un yeni Converse çalışması ile karşınızdayım. Şunu baştan söylemek istiyorum ki; adamlar artık ayakkabı olayını o kadar farklı boyutlara getirdi ki, neredeyse her gün yeni modelleri görüyoruz. Hatta yeni modelleri değil yeni packleri görüyoruz desek daha doğru oluyor. Klasikleşmiş modellerden tuttun, daha önce piyasaya sunulan modeli alıyorlar bir kaç değişiklikle tekrar önümüze sunuyorlar.

Mesela J.W Anderson’un bu çalışması da bunlardan biri. Yeni packin ismi ise; ” partiden sonra ”, ayakkabılar isminin hakkını veriyor mu ? Bana kalırsa şüphesiz veriyorlar. Parlak ayakkabılardan, ışıltılı modellerden hoşlanıyorsanız sizi de tatmin edeceklerine eminim.

Converse’in tek yıldızı da, ayakkabının tarzına oldukça güzel oturduğunu söylemeliyim. Materyal olarak; astar tercih edilen ve bildiğimiz Converse kalitesinde fakat tabanlık olarak OrthoLite teknolojisi tercih edilmiş. Amerika’da Nike mağazalarında satışa çıkan bu modelin fiyatı 80 dolar filan. Üç farklı renk seçeneği sunulan ayakkabının bana kalırsa; mavisi oldukça hoş. Yani ismi gibi partide filan giyecek olsam maviyi seçerdim. Gidip görmeden diğer renklere pek laf etmek istemiyorum ama beyaz ve siyah çok pasif kalmış gibi gözüküyor. Ürünler nike’ın internet sitesinde de satışa sunulduğunu söyleyeyim.

 

You May Also Like