Hi Guys ! Bugün sizler ile Cinemaximum’un sunduğu bir hizmet olan Gold Class deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Cinemaximum’un fiyatlarına bakacak olursanız, en pahalı biletlerin Gold Class’a ait olduğunu göreceksiniz. Gold Class biletlerinden yararlanmak istiyorsanız 68 liralık bir bilet ücreti var. Bu konuyu yazma sebebim ise; 68 TL verdiğiniz Gold Class buna değer mi değmez mi ? Ben Gold Class’a arkadaşım ile Venom filmi için gitmiştik, aklımda olan bu Gold Class meselesini ancak bugün yazabiliyorum. Bir kere Venom’un üç boyutlu versiyonları varken, Gold Class‘ta ki versiyonu iki boyutluydu. Şuana dek takip ettiğim tüm Gold Class filmleri de Cinemaximum’da iki boyutlu. Sanırım Gold Class‘ta böyle bir durum söz konusu. Her neyse burayı bir kenara bırakıp biz konumuza devam edelim.

Cinemaximum Gold class için ayrı bir gişe ve fuaye alanı bilgisi mevcut. Bu Akasya AVM‘de ki Gold Class için yalan. Gişe de Gold Class bilet istediğinizi söylediğinizde size normal bir bilet veriyorlar, sadece telsizden gold class müşteri mevcut diye bir anons geçiliyor. Fuaye alanı olarak, bir nebze haklılar diyebilirim ama oldukça amatörce olduğunu da söyleyeyim. Sigara içme alanınız ortak, Akasya AVM‘de 2. katta sanırım sadece Gold Class‘lar mevcut. Eğer öyle olduğunu varsayarsak evet ayrı bir fuaye alanınız var diyebiliriz.

İçeri girdiğinizde tek kişilik veya iki kişilik geniş, konforlu koltuklar mevcut. Bunda hem fikiriz. Fakat görsellerde görülen gibi bir koltuk maalesef Akasya’da yoktu. Bazı koltuklar çiftler için dizayn edilmiş. Ben ve arkadaşımla beraber bir çift daha vardı. Telefon sarj ünitesi vb. mevcut değildi. Daha az reklam konusu ise, Cinemaximum standartlarına göre doğruydu diyebilirim. Mısır da ise genel anlamda oldukça başarısız bir servis vardı. Hani bunu gold class vb. diye ayırmıyorum.

Gelelim genel değerlendirmeye; bu hizmetler 68 TL eder mi ? Tabi ki de etmez. Söylenenlerin %80’i yoktu, olanlarda oldukça zayıftı. Sinema salonu veya o saatte başka filmlere gelen aman Allah’ım bir müşteri yoğunluğu da mevcut değildi. Zaten hafta içi gitmiştik. Siz siz olun 68 TL gibi bir para vermeyin. Pişman mıyım ? Hayır deneyimlemiş oldum ama bir daha alır mıyım ? Hiç değilse Akasya Cinemaximum’da almam.

Belki Hilltown Cinemaximum‘da deneyebilirim. Onun sebebi de bir şans daha vermek. Normal bilet alırken de Gold Class‘ın farklı olduğunu size orada hissettirebiliyorlar. İnternet sitelerinde dedikleri gibi Gold Class alanında personel filan bekliyor. Bizde ise bırakıp personeli, bilet kontrol noktası bile yoktu, elinizi kolunuzu salllaya sallaya girebiliyordunuz.

 

You May Also Like