Hayatımda bir çok aldatılma hikayesi duydum. Başıma geldi mi açıkcası bilemiyorum. Geldiyse de haberim yok ve aldatanda işinin ehliymiş. Yalnız bugün öyle bir tanesini duydum ki, gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Bir tane Çinli arkadaşımız var, kendisi yan odamda kalıyor. Bu pazarda ülkesine geri dönecek. Bu çocuğun bir sevgilisi vardı. Kız da bir ara benim sınıftaydı, kimseyi yadırgamak filan istemem ama bildiğiniz kız telefon bağımlısıydı. Elinden telefonunu alırsanız, kafasına filan vurmaya başlıyordu. Ben hayatımda ilk defa böyle bir bağımlı gördüm. Bir kere elective sınıfında sevgilisine telefon fırlatıp, sınıfı terk etmişti. Gerçekten normal biri değildi. Dersle asla ilgilenmez sadece alışveriş ve telefonla ilgilenirdi. Neyse bu kız Çin’e daha önce döndü bu çocuktan. Baya baya da sevgililerdi yani, kız gittikten sonra bir 2 aydır devam ediyordu ilişkileri. Bugün laflarken konu açıldı, ne yapıyorsunuz nasıl gidiyor vb. diye.

Kız geçtiğimiz günlerde, çocuğa annemle tartıştık biraz nefes almam lazım, farklı şehre gideceğim diyor. Bizim çocukta kızın 2 haftalık 5 yıldızlı otel masraflarını karşılıyor. Kızcağız aynı otelde sıkıldığı içinde 3 günde bir farklı otele yerleşiyor. Sonuç mu ? Kızcağızın morali o kadar bozuk olacak ki eski sevgilisiyle 2 hafta boyunca, 5 yıldızlı otelde tatil yapıyor. Çocuk bunu anlatırken gülüyor ama bir yandan da giren şemsiyeye mi üzülsem yoksa aldatıldığıma mı diyor.

Kıza da helal olsun arkadaş. Sen 2 haftalık tatili sevgiline yık, üstüne eski sevgilinle tatil yap. Bizim ülkemizde de kızlar tarafından dolandırılan bir sürü erkek var, bunları biliyoruz. Demek erkekler dünyanın her yerinde aynı. Kız mı ? Para mı ? Sorun değil, yolla, yedir, içir, hepsi aynı.

Sonuç;

  • Cem Yılmaz‘ın dediği gibi aklı yok fikri var. O organla düşünmeyin. Yazık edersiniz.
  • Elbette sevgilinize para yedirebilirsiniz de bu arkadaş gibi saçma şeylere kalkışmayın. Morali bozuksa filan beraber gidin tatile.

You May Also Like