Hi guys ! İnternette gezinirken, Adidas Game of Thrones koleksiyonu ile karşılaştım. İtiraf edeyim, ilk başta şaşırdım. Sonra gayet normal karşıladım, sonuçta bir sürü giyim markası böyle işbirlikleri yapıyorlar. Fakat Adidas Game Of Thrones koleksiyonunu inceleyince bir kez daha şaşırdım. Adidas bu koleksiyon için, piyasada olan ultra boostu biraz modifiye etmiş. Biraz diyorum çünkü, hiç bir değişiklik yok.

Bildiğiniz, biz bunları Game Of Thrones fanlarına kakalarız mantığıyla yapılmış bir çalışma, yani bana öyle geldi. Tamam HBO’nun Game of Thrones dizi büyük bir başarı kazandı mı ? Kazandı. Özel ürünleri hak ediyor mu ? Ediyor ama bu kadar basit, ürünlerde, seriye hiç yakışmıyor.

Türkiye’de de satılan ultra bosstun, renk değişikliği yapılıp arka tarafına, hangi hanedenı temsil ettiğini yazan bir etiket var. Yani koskocaman Adidas’ın çıkardığı koleksiyon bu mu ?

Adidas Game Of Thrones Koleksiyonu adidas house lannister
House Lannister

Üstüne üstlük, tasarladığı ürünleri, Nike’ın sitesinde kişileştir özelliğiyle yapabileceğiniz tasarımlar. Tabi modeller farklı olsada, öyle büyük bir fark sunmuyor size. Hatta ve hatta hiç bir fark sunmuyor diyebilirim.

Adidas Game Of Thrones koleksiyonunu bu kadar gömdükten sonra, ürünlerin Amerika satış fiyatı; 180 dolar.

Mesela yukarıda kırmızılı gördüğünüz ayakkabı; house Lannister modeli. Normal şartlarda, bu ayakkabının Adidas Game Of Thrones koleksiyonuna ait olduğunu anlayabilir miydiniz ? Ben anlayamazdım. Hadi Lannister modeli yine diğerlerine göre daha iyi. Koleksiyonun diğer ürünlerini görmek için; adidas’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Açık konuşayım; bir Game Of Thrones hayranı değilim. 2 veya 3. sezonda bırakmış olmam lazım. Bırakma sebebim ise, çok yavaş ilerlemesi sadece sezonun sonuna doğru hareket gelmesiydi. Eminim benim bıraktığımdan sonra, daha da güzelleşmiştir.

Neyse sevgili okurlar, sizler ile sitemli bir şekilde Adidas Game Of Thrones koleksiyonunu paylaştım. Bence koleksiyon, güzel değil ama renkler ve zevkler diyorum. Türkiye’de satılır mı diye düşündüğümde, pek sanmıyorum. Bana kalırsa, satılmaması da büyük bir kayıp değil 🙂

You May Also Like