Sevgili arkadaşlar burada saat 03:14. Bu gece ki gözlemlerimi sıcağı sıcağına yazmak istedim. Her ne kadar hasta ve halsiz olsam da geçen hafta gitmediğim partiye bu hafta gideyim dedim. Açıkcası uyandırıldım. Gece saat 23 küsür sularında 3 kız 4 erkek cluba gittik. Gittiğimizde tüm arkadaşlarımız neredeyse oradaydı. Adım başını birini görüp selamlaşmak yaban ellerde sizi mutlu ediyor.

Hasta olduğumdan alkol malkol almadım. Arada sırada antibiyotik kullanırken alkol almışlığım olur, fakat bu sefer alırsam kötü bir şeyler olacakmış gibi hissettim. Eee alkol almayınca insan biraz kasıntı oluyor, bir de hastalıkta sağ olsun sizi club modundan oldukça bir uzaklaştırıyor. Anca gecenin son 1 saatinde kendimi piste atıp dans edebildim, ondan öncesi koskocaman bir hüsran.

Peki bu gece neler gözlemledim. Öncelikle canlı canlı National Geographic belgeseline tanıklık ettim. Kız arkadaşlarımızla bir köşede dans ederken ( ben etmiyorum ), gözüme biri takıldı. Irkçılık filan olarak sanmayın ama kendisi bir Arap’tı. Buraya kadar hiç bir sıkıntı yok. Sıkıntı ise bildiğiniz adamın avlanmasına tanıklık etmekti. Gecenin başında uzak bir köşedeyken clubında biraz dolmasıyla harekete geçmeye başladı. Önümüze kızlı oğlanlı bir grup geldi, sonra bir kaç dakika içinde bu çocuk bildiğiniz ufak adımlar ata ata gruba yaklaştı. İlk başlarda kendisini pek hissettirmese de, ilerleyen dakikalarda grubun içine girmeye çalıştı. Tabi ki başarısız oldu. Buraya kadar hiç bir şey demiyorum, olabilir. Fakat çocuğun bakışları beni bile rahatsız etti. Sanırım 1.30 saat 2 saat etrafta ki kızlara aynı taktikle yaklaşmaya çalıştı. Bir iki kerede benim yanımda ki kızlara yavşamaya çalıştı engel oldum. Sonrasında kendisini görmedim. Mekandan ayrıldı mı yoksa birini avladı mı bilemiyoruz. Arkadaşlarla kendisine timsah lakabını takmıştık.

Bu olaydan bir kaç dakika sonra ise deliler gibi dans eden bir kızla göz göze geldik. Kafasının güzel olduğu ve etrafını umursamadığı o kadar belliydi ki. Eee erkekler için böyle kızlar kolay lokma olarak adlandırılıyor. Teşbihte hata olmaz kusura bakmayın. Neyse bu dakikalarda ise ben alkolsüzlükten ve hastalıktan sıkkın bir modda kenara yaslanmış duruyordum. Kızın etrafında da bir sürü erkek mevcuttu. Göz göze geldik ve yanıma geldi elimi tuttu beni piste çekmeye çalıştı. İstemediğimi söyledim mideme vurdu. Bildiğiniz kızı reddettim. Neden yaptım ? Bilmiyorum. Lanet olsun alkolsüzlüğe ve hastalığa. Halbuki biraz alkollü olsam onunla dans edebilirdim. Neyse bu konu burada kapanmadı :p

Bunlar olurken bir Türk kız arkadaşım çocuğun biriyle dans etmeye başladı. Çocuk ona asılıyordu fakat o fark etmedi. Hatta gecenin sonunda bile arkadaş ortamında, çocuğun ona asıldığını söyledik. O ise hissetmedim, yok öyle bir şey dedi. Çocuk bundan ayrılınca ki arkadaşın söylemesine göre yorulduğunu söylemiş ve bizimki ayrılmış; çocuk başka kızı buldu. Gecenin sonunda ise taksiye binerken kız arkadaşımızın arkasından seslendi. Yanında kimse yoktu. Sarktı mı sarkmadı mı karar size ait.

Gelelim başka bir olaya. 7 haftadır tanıdığım bir İtalyan kız erkek vardı. Bunlar sevgili değiller aksine çok yakın arkadaşlardı. Herkes bunları  böyle biliyordu. Çocuğun sevgilisi iki kere Oxford’a gelmiş, kızın da sevgilisi bir kere buraya gelmişti. Derken bunlar önümüzde öpüştüler ki kafaları güzel filan de değildi. Vay arkadaş dedik, gözümüzün önünde bir aldatılma anına tanık oluyoruz.

Son olarakta biz Türk erkeklerine geleyim. Abi oynamayı bilmiyoruz ya. Tamam bir latin gibi olamayız bunu kabul ediyorum ama bizde hiç bir figür yok. Kardeşim az belini kıvır sallamasyon bir iki adım at. Ne kadar kötü olabilirsin ki ? Mal mal etrafta kız kesiyoruz başka bir şey yapmıyoruz. Evet belki bu yaşadığımız toplumla da alakalı. Bende Türkiye’de rahat dans eden bir tip değilimdi fakat burada değiştim. Hani eğlenin ya kasmayın. Emin olun, dans etmeden kız kestiğiniz zaman daha kötü gözüküyorsunuz. Hiç değilse dans edip kötü gözükün.

Sonuç;

  • Alkol lazım arkadaş
  • Dans etmekten çekinmeyin
  • Türk kızları, kızlarımız neden bu kadar safsınız
  • Elaleme de güven olmuyor

You May Also Like