Türk erkeklerinin Rus kızlarına bir ilgisi olduğu gerçek. Bizimkiler olaya maalesef cinsellik tabanlı bakıyor ama olsun. Geçtiğimiz günlerde can sıkıntısından bir siteye üye oldum. Maksadım dilimi geliştirmek. ( doğru söylüyorum bak ). Kısa bir profil oluşturdum, biraz information kastım sonra internet aleminin serin sularına kendimi bıraktım. Gün içerisinde bir kaç kere girip 2-3 dakika takıldım. Maalesef beni pek sarmadı bu site/app. Derken arkadaş verdiğim mail adresime mailler gelmeye başladı.

X sizi beğendi, X sizi takip etmek istiyor, X size mesaj yolladı vb vb.

İlk başlarda, pazarlama hilesi diyerek umursamadım, yine de profile arada girip yazanlara cevap filan yazdım. Aradan zaman geçti, yok arkadaş dinmiyor. Hani robot diyeceğim bu kadar mantıklı ve ciddi cevap vereceklerini sanmıyorum. Kimisiyle politikadan konuştuk, kimisiyle Türkiye’de ki son gelişmeler falan derken baya baya muhabbet eder oldum. En son 300 küsür gösterimim vardı 47 kişiyle mesajlaşıyorum ki karıştırmaya başladım bazılarını.

Kızların klasikleşmiş sözlerinden ” neden ben ” vardır ya aynısını bir kaçına sorar oldum. Arkadaşlar biz Türk erkekleri nasıl bir PR çalışması yaptıysak helal olsun. Bir kaçının cevabı; Türk erkekleri çok nazik dedi. Hani bizim erkeklerin genelini bilmesem yiyeceğim, ” ya öyleyizdir ayağına yattım ”.

Bir diğer cevap ise; kadınlara önem veriyorsunuz, rus erkekleri gibi değilsiniz dedi. Sonra bir düşündüm bizim ülke değil mi, kadın cinayetleri konusunda hızlı bir trende sahip olan. Her neyse iç karartmaya gerek yok.

Ruslar dışarıdan gayet iyi görüyorlar bizi ben bunu anladım. Tabi bazıları hala uçak meselesini gündeme getiriyor, onlara yapacak bir şey de yok.

Böyle devam edin sevgili Türk erkeği. Kibar, kadını anlayan bir şekilde davranın, davranın davranında bunu her kadına yapın. Öyle Rus Türk ayırt etmeyin.

Son olarak bu rus kızları konusunu İngiltere’de bizzat yaşadım. Rus kızları biz Türk erkeklerine daha bir samimiydi. Bir kaç arkadaşım sevgili bile yaptı kendisine. Erkekleri ise bize biraz ön yargılı diyebilirim. Yani ben öyle sezdim. Bu belki benim karşılaştığım rus erkekleri için geçerlidir, hepsini genellemeyelim şimdi.

 

You May Also Like