Hi Guys ! Tayland’da üç metrelik bir piton yılanı Terdsak Kaewpangpan adlı kişinin tuvalette penisi ısırdı. Isırdı demek ne kadar doğru onu da bilmiyorum. Buna suikast denir, piton saldırısı denir bir çok şey denir ama ısırdı kelimesi çok hafif kalıyor. Bu haberi görmüş olabilirsiniz, ismi çok uzun olduğundan dolayı ben bu kurbana Ali diyeceğim. Olayı bilmiyorsanız da sizin için kısa özet geçeyim. Şimdi bu Ali kardeş, iş yerinde tuvalete gidiyor. Klozete oturduğunda, 3 metrelik pitonun saldırısına uğruyor. Piton Ali’nin penisine saldırıyor ve Ali’nin yardımına iş yerinde ki arkadaşları yetişiyor. 30 dakika sonra da, olay yerine yardım ekipleri geliyor ve Ali ile yılan birbirinden ayrılıyor. Ali hastanenin yolunu tutarken, piton kardeşi tekrardan doğaya salıyorlar. Ali olaydan sonra, daha dikkatli olması gerektiğini ifade ediyor. Üstüne birde pişkin pişkin bir kaç gün önce yan kabinde başka bir yılan gördüğünü söylüyor. Evet sevgili arkadaşlar Ali’nin başına gelen bu olaydan alacağımız dersler nedir ?

  1. Bu patronun komplosu olabilir. Bizim şirkette tuvalete gidip, oyun oynayan bir çok kişi var. Patronda böyle çalışanları fark ettiyse, tuvalete yılan koyup bir uyarı mesajı vermiş olabilir. Olan Ali’ye oldu ama olsun, önemli olan mesajın diğer çalışanlara ulaşıp ulaşması. Ben o şirkette çalışıyor olsam, bir daha tuvalete girmezdim.
  2. Erkek adam oturarak işemez. Sevgili Ali kardeş, oturmana ne gerek var ? Ayakta işini halletsen bunların hiç biri olmazdı. Hem pisuvar veya tuvaletin içinden gelebilecek saldırıyı görüyor olurdun. Oturduğun zaman, tüm saldırılara açıksın. Bu da sana ve senin gibi oturarak tuvaletini yapanlara ders olsun.
  3. Tayland’a gitmeyi düşünüyorsanız bir kez daha düşünün. Hiç değilse merkezi yerlerde filan kalın, unutmayın tehlikenin nereden geleceğini asla bilemezsiniz. Her zaman hazır ve nazır olmalısınız. Tayland’da gerçek anlamda çok fazla yılan var. Ufak bir internet araştırması yaparsanız; balık avlarken yılan yakalayan mı dersiniz, televizyon izlerken bir selam verip salonunuzdan geçen piton mu dersiniz, ararsanız var. Benim anladığım kadarıyla Tayland’da en çok piton yılanı var. Öyle değilse bile, insanlarla haşır neşir olmayı seven tür de bu arkadaşlar oluyor. Tayland gece hayatının hayalini kurarken, penisinize 15 dikiş atılıp ülkeye dönmeyin sevgili arkadaşlar.

Aşağıda ki videoda; olayın baş kahramanı pitonu görüyorsunuz. Ali kardeşimiz bu kalleş piton saldırısı sebebiyle, penisine 15 dikiş atılmış durumda. Geçmiş olsun Ali kardeşim, dediklerimizi unutma; işini ayakta hallet.

You May Also Like