Evet farkındayım çok klişe bir başlık oldu ama yapacak bir şey yok. 101’i koymamın sebebi ise konu kadınlar olunca korkulacak bir çok özellikleri var. Yani bundan bir güzel yazı dizisi olur. Kadınların yeri geldiğinde sherlock holmes‘ tan daha iyi bir dedektif olduğunu hepimiz biliyoruz. Bugün bir arkadaşla oturduk bir iki laf edelim diye, kendisinin de uzun süredir gayet güzel süren bir ilişkisi var. Ta ki bu sabaha kadar.

Türkiye’nin en büyük online çicek mağazasından bu arkadaşa düzenli olarak fatura falan geliyormuş. Kız da bunları gördükçe kimlere yolluyorsun çicekleri diye parlamış. Eee kız da haklı, ona gelen bir çicek mevcut değil. Bizim ki de doğru ama tipik bir kalıpla cevap vermiş ” kimseye ”. Kız arkadaşı baya bir haşlamış hatta ayrılmanın eşiğine gelmişler. Bizimki de bu mağazayı arayıp benim böyle bir siparişim olmadı fatura adıma kesiliyor, kime gittiğine dair bilgileri öğrenebilir miyim tarzında konuşmuş. Firma kimlik doğrulamasından sonra bilgileri vermiş.

cicek Kadın Milletinden Korkulur 101 Kadın Milletinden Korkulur 101 cicek

Meğer bu zeki arkadaşın hesabını başka bir arkadaşı daha biliyormuş. İlk başta izin bile almış, beni üye yaptırma senin hesabından yollayayım. Notta zaten kendi ismimi yazarım sıkıntı olmaz diye. Bizim ki de izin vermiş, veriş o veriş. Çocukta habire sevgilisine yada kız arkadaşlarına kime yolluyorsa çicek yolluyormuş. Bizimkinin hesabını kullandığı için de fatura bizim oğlana geliyormuş.

Biz gelelim bu başlığın içeriğine. Peki biz bu kadınlardan neden korkuyoruz. Olayda ki hanım ablamız gayet haklı. Korkmamız gereken nokta ise bu olayla bizim ki sadece bugün karşılaşıyor. Halbuki bu ablamız bildiğiniz tüm faturaları, promosyonları artık eve ne kadar zarf geliyorsa hepsini biriktirmiş. En sonuncusunda da toplu halde çantadan çıkarıp bunlar ne, hesabını ver demesi. Düşünün sen o kadar mektubu çocuktan habersiz al, gizle ve yanında taşı. Sonra da toplu halde çocuğun önüne fırlat. Cem yılmaz’da ki ” hangi don ” olayına bağlasın bizimki de.

Sonuç;

  • Arkadaşlarınızla hesap paylaşımı yaparken iyi düşünün
  • Gerçekten çiçeği yollayan sizseniz böyle bir bahane sunabilirsiniz aklınızda bulunsun
  • İlişkilerinize sadık kalın

You May Also Like