İngiltere‘de yapılan son araştırmalara göre seks yapmak için en iyi saat 7.30 da yada uyandıktan 45 dakika sonraymış. Bu sonuca ulaşmak için de 2000 kişi üzerinde bir araştırma yapmışlar. Haftasonları ise bu saat dilimi sabah 09:00’muş. Şimdi bu araştırmayı okuyunca ister istemez kendi hayatımı sorguladım. Örneğin en son haftasonuma baktığım zaman cumartesi 04:45’te yataktaydım Pazar, 14:00 sularında uyandım ardından yatmaya devam ettim ve günümü neredeyse yatakta öldürdüm. Tamam bu extreme bir durumdu ama genelde Pazar öğlen olmadan yataktan çıkan biri değilim. Bu araştırmaya göre pazar sabahları 09:00 seksini çöpe atıyorum.

Gelelim haftanın diğer günleri 7:30’a. Bu da baştan faso oluyor. Çünkü 7:30’da uyanıyorum 08:00-08:10 arasında evden çıkıyorum ki işe tam zamanında varmak için 08:00, benim için en makul süre oluyor. Eee sabah seksi yapmak için benim daha erken uyanmam gerekiyor. Şimdi sabah seksi mi yoksa 15 dakika daha fazla uyku mu deseniz, mantıken seks cevabı verecek olsamda, sabah aynı soru sorulunca rahat bırakın 15 dakika daha uyuyayım derim. Eee pazar gününden sonra 7.30 da iptal oldu. Geriye kaldı uyandıktan 45 dakika sonra yapılacak sekse.

En İyi Zamanlama En İyi Zamanlama ask 1

İşte buna evet diyebilirim fakat bu seferde arabada ofise giderken yolda olmuş olacağım. Bu da kafadan iptal olmuş oluyor. Yani bunu hayatımın bir evresine koymak istesem benim için uygulaması neredeyse imkansız gibi bir şey.

Eğer sizin hayatınız benim ki gibi değil ve bu durum uygulanabilirse; sizin için araştırma sonucunda bazı pozitif bulgular bulunduğunu da belirteyim. Mesela erken saatte birlikte olanlar, daha iyi seks performansı gösteriyorlarmış. Çiftler arasında ilişkilerine daha bağlı ve birbirlerine anlayışlı yaklaşıyorlarmış.

Bu araştırma benlik olmasa da, sevgili okurlar siz deneyin. Sizde ki sonuçlarda bu araştırmada ki gibi olursa, bana yazın bende bir yarım saat erken kalkmaya çabalayayım.

Michael Jackson‘un Give in to me şarkısında dediği gibi;

” Love is a feeling Give it when I want it ‘Cause I’m on fire Quench my desire ”

 

You May Also Like