Of arkadaşlar cidden çok yorgunum, şu iki gün yazmadım başıma gelmedik olay kalmadı. Sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum. İyisiyle kötüsüyle anı biriktiriyorsun bu güzel bir şey ama cidden yorucu bir olay. İlk başta Türkler, club, güvenlik olayını anlatacağım. Yani bu topic bunun üzerine, diğer olayları da ayrı başlıklarda yazacağım. Öncelikle arkadaşlar, bizim Türklerin genlerinde bir Türk kızını savunma olayı var. Bu istesekte istemesekte kodlanmış bir şey. Bugün bunu bana bir Türk kız arkadaş dedi, karşılıklı oynarken istemsizce etrafta ki erkekleri savuşturmuşum. Yani dans ederek yaklaşmalarına izin vermiyormuşum ki bu bir bakıma doğru. Karşınızda ki yabancı olunca bir şey olmuyorda ” seni bacım gibi görüyorum ” muhabbeti sanırım gerçek oluyor. Burada şu parantezi de gireyim, karşınızda ki kişi Türk olsa da kişiliği önemli tabi. Herkese böyle olmuyorsunuz. Mesela iki üç kız arkadaşımız otururken bildiğiniz dönüşümlü olarak başlarında durduk gibi bir şey oldu.

Gelelim bizim Türk erkeklerine. Abiciğim azımızla içmiyoruz ! Haa içenimiz yok mu ? Var tabi, ama ayarı tutturamayanlarımız oldukça çok. Kız arkadaşların yanında duruyorum bir yabancı arkadaş geldi bizim kızlardan birinin kulağına bir şeyler dedi. Kız kalktı benim kolumdan tuttu aşağı kata yol aldık bir baktık bizim Türk bir arkadaş biriyle kavga ediyor, güvenlik filan gelmiş. Etrafta başka Türk erkekler var ki çocukla benden daha yakınlar mal mal bakıyorlar. Tuttum bizim çocuğu yukarı götürdüm, 2-3 dakika sonra güvenlik geldi bizimkiyle konuşmaya. İngilizcesi iyi olan bir kız arkadaşımız durumu anlattı ki salladı bir şeyler. Güvenlik uyardı etti, teşekkür ettik gitti. Tam rahatladık derken 5 dakika oldu olmadı bir tane çocuk bizim koltuklara oturdu kızların yanına ki bizim kızlar oturamazsın filan demiş. O sırada da ben bu bizim arkadaşla konuşuyordum, bizim ki yine hiddetlendi kafa kafaya geldiler. Sonra güvenlik geldi bizim çocuğu aldı, dedim İngilizce bilmiyor filan yine aramızda en iyi bilenlerden bir kız arkadaş gitti. İşte o benim sevgilim çocuk geldi sarktı ona laf etti sonrada yabancı kötü söz söyledi falan demiş. Güvenlikte sevgilinizden negatif enerji alıyoruz lütfen içkisini başka bir yerde bitirsin diyip bizimkini postalıyorlar. Sonradan arkadaş tekrar içeri girebildi ama mekanın DJ’i Türk olup tanıdığımızdan.

Bakın arkadaşlar şu alkolü azınızla için. Eğer sapıtıyorsanız da içmeyin bu kadar basit. Her zaman her yerde bu kadar şanslı olamazsınız. Yok arkadaşınız bu tarz biriyse de onla pek geceleri dışarı çıkmayın, bugün özel bir şey olduğu için cluba gittim yoksa uzun süredir uzak duruyorum. Karşınızda kini anlamadığınızda da direk boğazına sarılmayın.

Sonuç;

  • Yordunuz beni yıllar
  • Adam gibi için şu mereti
  • Güvenliğe ters yapmayın
  • Anlamıyorsanız adama dalmayın
  • Gora’da denildiği gibi hepinizden tiksiniyorum

You May Also Like