Herkese merhaba ! Bugün sizlerle çok absürt bir oyundan bahsedeceğim. Oyun demek ne kadar doğru olur bilemiyorum çünkü bu bildiğiniz bir hentai diyebilirim. Hentai nedir ? diye soracak olan arkadaşlar olursa diye dilim yettiğince açıklamaya çalışacağım. Öncelikle anime veya manga okuyan arkadaşlarımız ecchi ibaresini görmüşlerdir. Genelde insanlar ecchi ile hentai terimlerini birbirlerine karıştırıyorlar. Ecchi’de seksilik filan vardır fakat cinsel organ vb. gözükmez. Her ecchi’de sansürlü bir cinsel organ göreceksiniz diye de bir şey yoktur. Öyle ki ecchi olup çok komik ve güzel hikayeli anime ve mangalarda vardır. Konu hentai’e doğru yol aldığında ise cinsel organ gözükebilir ve cinsel ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Gelelim size bahsedeceğim; Her New Memory’e. Arif’in Manchester’a attığı golü ararken Songül Karlı’nın videosuna denk gelen arkadaş gibi bir durum yaşadım.

Her New Memory songul karli

V Rising adlı oyunu dün satın aldım ve oynamaya başladım. Oyunu satın alma hikayemde aslında bu oyunu satın almam gibi oldu. Youtube’da gezinirken, biri bu oyunu baya bir övmüş fiyatına baktım; 30 lira mı neydi. Dedim satın alayım ya ne olacak. Dün oyunu oynamaya başladım fakat bir yerde takıldım, hemen youtube da araştırma yaparken; Can Sungur’un bu oyunu oynadığı videoları buldum. Tamamen oyunda takıldığım yeri geçmek için videoları izlerken aşağıdaki yorumlardan birinde; abi Hentai oyunu oynadığın video çok zevkliydi tarzında bir şey yazmış. O ne öyle ya dedim ve girdim o videoya baktım. Videoya konu olan oyunda; Her New Memory. Eskiden facebookta bazı oyunlar vardı. Hani cevaplarına göre slayt gibi olaylar gelişiyordu. Aksiyon sahneleri vb olmazdı.

Her New Memory‘i satın aldım ( 20 TL mi neydi ). Şimdi hikayemiz şöyle ilerliyor; kendi isminizi oyun girişinde yazıyorsunuz. Bildiğiniz beyaz yakalı bir çalışansınız. Kapınız bir gün çalınıyor ve bir hanımefendi üstü başı yırtılmış karşınıza dikiliyor. Sizden yardım istiyor ve siz ona evinizde barınmasına izin veriyorsunuz. Belli başlı iletişim kalıpları var; işte eğlence diye bir alan var oraya tıklayınca; kağıt oyunu oyna veya film izle gibi. Veya yürüyüş diye bir kısım var burada şehir içinde bedavaya da yürüyüş yapabiliyorsunuz yada hayvanat bahçesi, sinema, fast food cafe vb. gibi seçenekler var. Şimdi burada önemli olan şey şu oluyor arkadaşlar; her gün siz işe gidiyorsunuz. Eğer Her New Memory‘de çok fazla aktivite yaparsanız işinizde yorgun oluyorsunuz bu da sizin iş hayatınızda terfi ve maaşınızı direkt etkiliyor. Mesela enerjinizi iyi ayarlarsanız ekstra mesaiye kalarak daha fazla para kazanabiliyorsunuz. Yok çok yorgunsanız, işte size relax gün gibi fazla yormadan çalışmanızı sağlıyorlar. Bu da günlük yevmiyenizi düşürüyor. Para neden önemli ? Hanımefendiyi mutlu etmek istiyorsanız bir şeyler almak veya bir yerlere götürmeniz gerekiyor.

Her New Memory‘de işin hentai tarafı nerede ? Örnek olarak arkadaşlar ilk etkileşime şöyle giriyorsunuz; bir gün eve döndüğünüzde hanımefendi duşta tuhaf sesler çıkarıyor. Bodoslama içeride dalabiliyorsunuz yada dışarıda 1 saat daha takılarak eve gelmemiş numarası yapabilirsiniz. Ben dışarıda takıldım ve akşam geldiğimde hanımefendi meğer bizi fark etmiş ve bize ufak bir hediye vermek için footjob yaptı. Bir yuh dedim. Bu sahnede karakterimizin gayet penisi vb. gözüküyor. Hani hentai olayı burada devreye giriyor.

Günler böyle geçiyor ve siz onu mutlu edip, evinizi vb. döşüyorsunuz. Mesela çift kişilik yatak alıyorsunuz farklı aktivitelere giriyorsunuz. İnsanın başına ya meraktan ya şeyden bir şey gelir dediler, bende meraktan bu oyunu 1 saat oynamış bulundum. Bir daha girer miyim ? Pek bilmiyorum fakat oyun yorumlarında baya memnun olanlar var. Eğer böyle bir oyun arıyorsanız şans verebilirsiniz. Son olarak oyunun başında zorluk seviyesi diye bir şey var. Bu zorluk seviyesi sizinle hanımefendinin arasında ki ilişkiye doğrudan etki ediyor. Benden size tavsiye eğer aranızdaki ilişki 40’ın altına düşerse sizi bir anda terk edip gidebiliyor. Onun için aranızdaki ilişkiyi iyi tutmaya bakın. İlk oynadığımda hanım kızımız gitmişti. Ellerimde yeni aldığım ayakkabıyla kalakalmıştım.

You May Also Like