Bazı şarkılar vardır her yerde karşınıza çıkar ama bir türlü klibini izlememiş olursunuz. Calvin Harris‘in 6 Ağustosta klibini yayınladığı ” How Deep Is Your Love ? ” şarkısı da benim için bu kategoriye girer. İstanbul’da yaşıyorsanız ve trafikte radio dinleyen tayfadansanız, her gün bu şarkıya onlarca kez maruz kalma ihtimaliniz mevcut. Cidden günde 10 dan fazla bu şarkıya maruz kaldığım olmuştur. Şarkı ilk başta güzel gelirken artık trafikten mi yoksa çok duymaktan mı nefret etme boyutuna erişiyorsunuz. Olay sadece radioda değil. Sözüm ona memleketimin djleri hit olan bir şarkıyı sözde remixleme yaparak gece hayatında da önünüze sunuyor. Sporda spotify ” gel sana bir doz how deep is your love ” vereyim diyor.

Yalnız şarkıdan ne nefret ediyormuşum arkadaş. Her neyse zaman geçtikçe bu şarkıya maruz kalma oranımda git gide azaldı. İşin garibi şu son bir haftadır tekrar sevmeye başladım. Eskiden maruz kaldığım şarkıyı şuan kendi isteğimle dinliyorum. Hal böyle olunca klibiyle de yeni karşılaştım. Bende nasıl bir hayvansam aradan kaç ay geçmiş.

Eee klibe de göz atınca orada ki taş hatunu ister istemez fark ediyorsunuz. Etmeme ihtimaliniz zaten yok, adamlar klibi kadının üstüne kurmuşlar. Hayır bir de kadın bir yerden tanıdık geliyor ama bir türlü çıkaramıyorum. ( bu da sanki kadını tanıyorum da ismi aklıma gelmiyormuş gibi oldu). Neyse şans eseri bugün kendisiyle karşılaştım. ( internette ). Sizler eminim kadının adını biliyorsunuzdur ama benim gibi hayvanların da merak edip bulmasına yardımcı olayım dedim. Kızın adı Gigi Hadid, Amerikalı, 1995 doğumlu. Valla doğum tarihini yazarken yaşlandık bee dedim.

Ayrıca kendisi hakkında da yeni bir haber vereyim. 2016 Sports Illustrated Swimsuit Issue‘s de karşımıza çıkıyor. Aşağıya da bu çekimin videosunu koyuyorum. Hadi yine iyisiniz köftetörler sizi.

Sonuç;

  • Şarkıya karşı sevgi,nefret,sevgi sıralamasında gidip geliyorum
  • Modelin adı Gigi Hadid
  • 1995 doğumlu
  • 2016 Sport Il….. ( eben ya daha uzun yapamaz mıydınız ? ) dergisinde yer alacak.

Ahanda video;

You May Also Like