Ya arkadaşlar, her geçen gün yeni spor ayakkabıları çıkıp duruyor. Hayır, birini alacağım ama bir türlü karar veremiyorum. Daha doğrusu bugün beğendiğimi almaya gidecekken bir bakıyorum başka bir model çıkmış, gönlüm ona kayıyor. Biraz daha düşüneyim öyle karar vereyim diyorum, hooop o sırada başka biriyle karşılaşıyorum. İşin kötü tarafı modelin yanı sıra, artık bir modelin bir sürü farklı versiyonu da var. Nerede o eski 80’ler 90’lar, o zamanlar öyle miydi ? Kısıtlı bir erişimimiz vardı 🙂 Misal bugün Nike Air Force 1‘in yeni bir versiyonuyla karşılaştım. Gerçi bunun satışı yarın Çin’de başlayacakmış. Türkiye’ye geleceğini hiç sanmıyorum, keşke gelse diyeceğim de; bu geldiğinde başka bir şey beğeneceğimden de adım kadar eminim. Sevgili Nike, CLOT markasıyla iş birliğine giderek ” CLOT ROYALE WHİTE ” adlı bir ürün çıkarmışlar. Alıştığımız Nike Air Force’un görseline bir kaç dokunuşla farklılık getirmişler ama bu farklılıklar da işe yaramışa benziyor.

Yine 90’larda moda olan son yıllarda çocukların ayakkabılarında da gördüğümüz ışık olayını koymuşlar. Bu özellik beni çocukluğuma götürüyor. Ne güzel zamanında ışıklı ayakkabılarım vardı. Bu özelliğinde Clot royale white’da ise tanıtım ve internette yazan bir kaç sitede var olduğu söyleniliyor. Fakat var mı yok mu, kesin olarak emin değilim.

2 Şubat tarihinde saat 12 de asyada ki tüm JUİCE mağazalarında satışa çıkacak ürünün fiyatı belli değil. Türkiye fiyatlarıyla kıyaslarsak kafadan bir 800 lirası banko diyorum ben. Ayakkabıya tek eleştirim olacak, üstteki işlemeler motifler filan güzelde, o taban pek içime sinmedi 🙁

You May Also Like