Cem Yılmaz‘ın erkekler için söylemiş olduğu harika bir sözü vardır; ” Anasını satayim, beyni yok fikri var ”. Kimden bahsettiğimi az çok anlamışsınızdır. Erkek olmak görüldüğü kadar kolay değildir. Olur olmaz yerde harekete geçer ve sizi rezil eder. Şuan liselerde filan kıyafet serbest diye biliyorum ama bizim zamanımızda öyle değildi. Altımızda kumaş pantolon üzerimizde gömlek olurdu. Hoca sizi tahtaya kaldırır ama sizden önce alt taraflarda bir şey önceden tahtaya kalkmış olurdu. Bu duruma illa ki düşmüşsünüzdür. Halbuki etrafta hiçte harekete geçirecek sebep yokken kafasına göre takılırdı. Kendi adıma konuşmak gerekirse ben yine iyi yırtmışım. Bildiğiniz üzere Rio olimpiyatları devam ediyor. Bir olimpiyatın 4 yılda bir düzenlendiğini düşünürsek, orada yer alan sporcuların ne kadar emek ve ter akıttığını hayal edebiliriz. Ne kadar başarılı bir sporcu olsanız bile hayatınızda kaç kere olimpiyatlarda yarışabilirsiniz ki ? 28 yaşında ki Japon Hiroki Ogita sırıkla atlamada yarışıyordu.

cem yilmaz  Beyni Yok Fikri Var cem yilmaz

Altın madalya için 5 metre 45 santimi denerken, başına büyük bir talihsizlik geldi ve ereksiyon oldu. Vücudunun hiç bir yeri değmezken Junior’u engele takıldı. Ve Japonya’nın altın madalya hayalleri de suya düşmüş oldu. Maalesef kendisi bu performansıyla 21. sırada yarışmayı tamamladı. Japon sporcu üzgün bir şekilde minderi terk etti.

001  Beyni Yok Fikri Var 001

Belki de altın madalya alacakken bedenin ona karşı gerçekleştirdiği küçük süprizle hayalleri suya düştü. Kendisinin fazla üzülmemesinin onun gönüllerin şampiyonu olduğunu belirtmek isterim. Üsttelik uzun bir süre konuşulacağından da eminim.

002  Beyni Yok Fikri Var 002

You May Also Like